Haylaz Foruma Hoş Geldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Angelina Jolie'den Yardım Çağrısı

2 posters
YazarMesaj
By Ares
Admin
Admin
By Ares

Erkek
İş/Hobiler : Web MASTER
İsminiz : Tolga
Uyarı :
Angelina Jolie'den Yardım Çağrısı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Angelina Jolie'den Yardım Çağrısı Right_bar_bleue

Angelina Jolie'den Yardım Çağrısı Empty
MesajKonu: Angelina Jolie'den Yardım Çağrısı   Angelina Jolie'den Yardım Çağrısı EmptyCuma Ekim 31, 2008 4:39 am

Amerikalı aktris Angelina Jolie, uluslararası topluluğa Afgan mültecilerinin evlerine dönüşünü sağlamak için harekete geçme çağrısında bulundu.

Cenevre'de basın toplantısı yapan Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komisyonu (BMMYK) sözcüsü, BMMYK elçisi unvanı taşıyan Jolie'nin Afganistan'ı ilk kez ziyaret ettiğini belirterek, "sanatçının, bu ziyaret vesilesiyle mültecilerin dönüş programına daha fazla uluslararası destek talebinde bulunduğunu" söyledi.

Sözcü, popüler aktrisin, salı ile perşembe arasında Afganistan'ın Nangahar bölgesinde kurulu mülteci çadır kamplarını ziyaret ettiğini belirtti. Sözcüye göre, ülkelerine dönüp de evlerine gidemeyen mülteciler, BM'nin iyi niyet elçisine güvensiz ortam yüzünden yuvalarına dönemediklerini anlattı.

BM'ye göre, son 6 yıl içinde Afganistan'dan kaçan 5 milyon kişiden 3 milyonu hala İran ve Pakistan'da mülteci olarak yaşıyor.
https://haylazforum.yetkinforum.com
aaa
Prenses
aaa

Erkek
İş/Hobiler : R.C
İsminiz : Çağrı
Uyarı :
Angelina Jolie'den Yardım Çağrısı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Angelina Jolie'den Yardım Çağrısı Right_bar_bleue

Angelina Jolie'den Yardım Çağrısı Empty
MesajKonu: Geri: Angelina Jolie'den Yardım Çağrısı   Angelina Jolie'den Yardım Çağrısı EmptyPtsi Kas. 03, 2008 10:34 am

Very Happy saol Başkan:D
https://haylazforum.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HeLp Yardım 2008 indir PROPER DVDRip - XviD Tr ALtyazı KorKu-Dram